Главная Новости автопрома Автобусні транспорті перевезення у Чернівцях

Последние новости

Популярное

Автобусні транспорті перевезення у Чернівцях

Автобусні транспорті перевезення у Чернівцях

Західна Україна чудове місце для подорожі. Тут мандрівник може побачити та знайти багато цікавого та незвичайного. Чернівці – славетне Українське місто с неповторною культурою та історією. Воно приваблює туристів прекрасними пам’ятками архітектури, величними храмами, та затишними вуличками. Також дане місто розташоване доволі близько до кордонів і важливих транспортних розв’язок. Тому в Чернівцях добре розвинена система транспортних пасажирських перевезень, особливим попитом користуються автобусні перевезення.

Люди охоче подорожують автобусами. Це дуже зручно та економно. Зазвичай квиток на автобус коштує дешевше ніж на літак. Даним транспортом швидше і комфортніше їхати аніж поїздом. І коли потрібно, водій здійснить зупинку за вашим бажанням.

Поїздка даним видом транспорту має свій ряд переваг, і тому багато пасажирів користуються послугами компаній автобусних перевізників.

Однією з таких компаній, яка довгий час здійснює автобусні перевезення пасажирів по Україні та закордон є компанія «Рейс» Попитом серед пасажирів даної компанії, користуються, наприклад, такі рейси: автобус Чернівці-Коломия, автобус Чернівці-Прага і автобус Чернівці-Неаполь. Компанія перевізник здійснює регулярні перевезення, на які можна придбати квиток на потрібний рейс. А також нерегулярні, за замовленням пасажирів, на потрібний їм час та день.

Для зручності клієнтів, квитки можна придбати, не відходячи від монітора комп’ютера. Потрібно лише зайти на наш сайт, знайти потрібний рейс або автобус, зазначити дату та час відправлення, обрати місце, спалити вартість. І все, квиток вже в вашій кишені. Більш детально з даним сервісом ви можете ознайомитися на нашому сайті http://reis.ua/rentreis/582.

Також ви можете обрати автобус з певною кількістю пасажирських місць. Це може бути мікроавтобус, який розрахований на 5-9 місць чи 10-22 місця. А також різні за розміром автобуси, невеликі, які розраховані на 23-39 місць, середні – 40-50 місць та великі 50-90 місць. Незважаючи на розмір та кількість пасажирських місць, в кожному транспортному засобі буде зручно та комфортно подорожувати. Адже всі вони обладнані м’якими сидіннями, телевізорами та кондиціонерами.

Компанія «Рейс» гарантує своїм клієнтам комфорт, безпеку та швидкість поїздки автобусом з Чернівців до будь якого міста України чи Європи. І ви обов’язково залишитесь задоволені мандрівкою та заощадите свій час та гроші.

Ми з радістю чекаємо на вас!

 

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: