Главная Новости 2017 Все що потрібно знати про міні-трактори

Последние новости

Популярное

Все що потрібно знати про міні-трактори

Кожен дачник або садівник вже придбав достатню кількість необхідної для роботи в саду техніку. Але немає меж в таких придбаннях. Садовий інвентар допомагає власникам великих ділянок швидше справлятися з величезною територією. Відмінним новим придбанням для садівника або городника виявиться минитрактор купить киев . У статті розглянемо, чи варто його купувати або можна обійтися іншою технікою, скільки коштує цей інвентар та переваги роботи з ним.

Переваги використання мінітрактора у себе на ділянці

Такий мініатюрний трудяга - це прекрасний помічник для фермера або городника, без нього людині дуже складно працювати. Функції, які виконує такий міні-трактор просто приголомшують. Інвентар може працювати під час посадки рослин, збирання урожаю, оранки поля, підгортання ґрунту. І це ще не весь список справ, з якими міні-трактор справляється. Можна підібрати спеціальні механізми, які дозволяють позбутися від бур'янів, зайвої трави, чагарників, а в деяких випадках навіть знищення невеликих пнів.

На сьогоднішній день виробники не втомлюються дивувати своїх клієнтів, вони створюють відмінну техніку для роботи в саду. Але ось міні-трактор може всіх їх об'єднати в одне ціле. Він стане для вас незамінним помічником навіть в зимові дні, адже з його допомогою можна швидко і якісно прибрати сніг, а це вкрай важливо.

Мініатюрні помічники ще хороші тим, що управляти ними дуже просто. Вони довго пропрацюють, і може навіть дістануться вашим внукам. Якщо щось в техніці зламалося, то деталь легко придбати в будь-якому інтернет-магазині. Тільки звертайте увагу на модель вашої техніки і всі супутні їй технічні показники. Варто зазначити, що у цього невеликого транспорту мінімальньна витрата пального. Він стане відмінним економістом в вашому домі.

На які показники звертати увагу при виборі міні-трактора?

Відразу визначитеся із завданнями, які інструмент повинен виконувати. Якщо ж у вас маленька ділянка (приблизно чверть або половина гектара), використовуватися техніка буде лише для обробки грунту, то можете без проблем купити міні-трактор самого маленького розміру. Від його габаритів залежить і потужність інструменту. Якщо він необхідний вам для прибирання снігу, копки траншей і інших заглиблень, то купуйте міні-трактор на порядок потужніше і надійніше.

Важливим технічним показником є ​​радіус розвороту. Виділяють одне золоте правило, яке краще дотримуватися - вага (50кг) на 1 к.с. Для обробки грунту підходить механічна коробка передач. Автоматичний пристрій підходить для прибирання снігу і стрижки газону.

На якому двигуні мінітрактора зупинити свій вибір?

Для гарного придбання садового помічника необхідно враховувати кілька факторів. Перш за все, це вал відбору потужності і касетний механізм.

Вибір двигуна для міні-трактора - важливий етап придбання. Це серце машини, він є джерелом енергії, який призводить інструмент в дію. Найчастіше виробники встановлюють 2-х або 4-х-тактний двигун. Вони можуть бути карбюраторні або дизельні, їх максимальна потужність приблизно 12 кВт.

При виборі двигуна, все також вибирається за завданнями, які буде виконувати міні-трактор. Багато садівників зупиняють свій вибір на карбюраторних моделях. 2-х-тактний дуже галасливі, у них величезний витрата палива, швидко нагріваються, а потім перегріваються. 4-х-тактний такими характеристиками не володіють, вони не викидають в атмосферу токсичні речовини. Мають мінімальну потужність, паливо практично не витрачають, але природньо що, вартість їх набагато дорожче першого варіанту.

Встановлюються 4-х-тактні на середні мінітрактори. Цей тип має високу надійність і міцність. Він вважається справжнім лідером серед решти техніки.

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: